Програми визначення плагіатів

Сайти, за допомогою яких можна самостійно перевірити свою роботу на плагіат



 Plagiarisma – Програма перевірки тексту на запозичення. Дуже важливою перевагою є те, що ресурс підтримує понад 190 мов. Сервіс безкоштовний.


 Unicheck (за договором з установою)  – Онлайн-сервіс перевірки тексту на присутність запозичень з відкритих джерел та мережі Інтернет. Сервіс перевіряє doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip, rar, .xls, pdf формати. Програма має широке коло інструментів та зрозумілий інтерфейс.


– Edu-Birde  Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.


 StrikePlagiarism.com (за договором з установою) – антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.


 Plag.com.ua – це перевірка на плагіат, де користувачі можуть отримати показники плагіату безкоштовно й за лічені секунди. Навіть для роботи на 100 сторінок.

 

– PlagTracker – це онлайн-сервіс виявлення плагіату, який перевіряє наявність схожого текстового контенту в інших джерелах в Інтернеті. Запущений у 2011 році компанією Devellar

 

– PlagScan – це програмне забезпечення для виявлення плагіату, яке використовується переважно науковими закладами. PlagScan порівнює поданий вміст з онлайн документами, журналами та внутрішніми архівами. Програмне забезпечення було запущено в 2009 році. Програмне забезпечення визнає плагіат, як тільки принаймні три слова поспіль відповідають іншому джерелу.

 

– Plagiarism Detector – це програма для Microsoft Windows 10 (XP, Vista, 7,8 тощо) для порівняння документів з базами даних популярних пошукових систем задля віднайдення можливих джерел і порівняння з такими джерелами на наявність текстових «запозичень». Програма розроблена з метою використання найбільшої доступної бази документів в світі – бази пошукових систем.

 

– Duplichecker– це програмне забезпечення для перевірки плагіату, розроблене для вичитки, редагування онлайн-контенту та перевірки на плагіат для студентів і науковців. Незалежно від того, скопійовано цей вміст з освітніми цілями чи вміст вебсайту, цей сайт надає хорошу точність результатів із статистичним звітом за допомогою їхніх інструментів.

  

 Smodin– єдиний багатомовний засіб перевірки плагіату. Підтримує понад 50 мов. Працює, перевіряючи весь Інтернет на наявність ключових слів і фраз у тексті, корисних для визначення можливих джерел текстового вмісту. Smodin корисний для виявлення плагіату, а також пошуку можливих джерел. Цей засіб перевірки плагіату налаштовано на пошук потрібною мовою, надаючи вам розширену функціональність пошуку та забезпечуючи глибше сканування потрібною мовою. 

 

– Quetext - може виявити плагіат, навіть якщо деякі слова змінено. Однак алгоритм виявляє багато помилкових спрацьовувань. Розташована в Канзасі, її місією є популяризація етичної практики письма за допомогою оригінальності та правильного цитування.

 

– Copyscape - надає безкоштовну перевірку плагіату для пошуку копій вебсторінок в Інтернеті, а також безкоштовні банери з попередженням про плагіат для вебсайту, щоб попередити потенційних плагіаторів від крадіжки вашого вмісту, безкоштовний інструмент для порівняння двох вебсторінок або статей та вичерпний посібник із боротьби з плагіатом.

https://edubirdie.com/perevirka-na-plagiat – можливість перевірити плагіат онлайн безкоштовно без реєстрації. Доступ з ПК і смартфона. Щоб скористатися треба зайти на , помістити текст в поле або завантажити файл і перевірити його. Інструмент перевіряє всі доступні онлайн-джерела, тексти і порівнює їх з роботою.


Онлайн-сервіси та програми, які можна використати для виявлення плагіату

Edu-Birde. Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.

UNICHECK (попередня назва – UNPLAG). Сервіс дозволяє перевіряти тексти на плагіат онлайн або завдяки програмному забезпеченню інтегруватися в електронні платформи закладів освіти (наприклад, Moodle, Google Classroom та ін.). За його допомогою можна безкоштовно перевірити онлайн текст обсягом від 30 до 200 слів.

Корисні ресурси та посилання

Більше про програмне забезпечення, що дозволяє перевірити тексти на плагіат можна прочитати за посиланнями: Програмне забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат: інформаційний оглядПеревірка на плагіатЯк перевірити текст на унікальність та плагіат (системи та сервіси)?

Також можна переглянути корисні відео щодо перевірки оригінальності текстів: Три способи перевірити унікальність текстуUNICHECK - Сервіс перевірки на плагіат.

Unicheck ― онлайн-інструмент для швидкої перевірки академічних робіт та будь-яких інших текстів на плагіат. Створений українськими розробниками у 2014, він може ...


Програми для перевірки тексту на унікальність (безкоштовні):

1) Advego Plagiatus
Одна з кращих і найшвидших програм для перевірки будь-яких текстів на унікальність.
Для перевірки тексту, досить просто його скопіювати у вікно з програмою і натиснути кнопку перевірки, сайти, де знайшлися такі ж шматки тексту, відображаються в нижньому вікні програми.

2) Etxt Antiplagiat
Аналог Advego Plagiatus, правда, перевірка тексту триває довше і перевіряється він більш ретельніше. Зазвичай, у цій програмі відсоток унікальності тексту нижче, ніж у багатьох інших сервісах.
Користуватися їй так само просто: спочатку потрібно скопіювати текст у вікно, потім натиснути кнопку перевірки. Через десяток-другий секунд програма видасть результат.

Онлайн сервіси перевірки на плагіат:

Подібних сервісів десятки, якщо не сотні. Всі вони працюють з різними параметрами перевірки, з різними можливостями та умовами.
Найцікавіші сервіси, якими користуються більшість перевіряючих:

1) Antiplagiat – ідея сервісу полягала спочатку в перевірці на плагіат курсових та дипломних робіт. Він дійсно корисний для студентів і аспірантів, але дуже слабенький при перевірці звичайних текстів. У загальному і цілому, можете користуватися для будь-якої початкової перевірки на унікальність, але до результатів варто ставитися з підозрою. Краще підкріпити їх результатами в інших системах. Без реєстрації можна перевіряти за раз до 5000 символів, що цілком прийнятно і цього навіть майже завжди вистачить, але можна і зареєструватися.

2) Content-watch – ще один онлайн сервіс. При перевірці на унікальність він використовує власний алгоритм пошуку в Інтернеті сайти можуть містити матеріали повні або часткові копії заданого тексту. Реєструватися для перевірки на сайті не потрібно . На основі запропонованих варіантів підраховується загальна унікальність тексту у відсотках, а також унікальність щодо кожної знайденої сторінки з збігами. Є можливість подивитися, які частини тексту були знайдені на кожній з проаналізованих сторінок. При цьому існує відмінна можливість ігнорувати певний сайт. До обмежень відноситься довжина тексту до 3000 символів (розширюється до 10.000 символів після реєстрації); до 5 запитів в день на одного користувача (20 після реєстрації).

3) Text.ru – за заявами розробників, це найбільш просунутий сервіс. Він здійснює перевірку на плагіат онлайн за алгоритмом, який вміє наступне:
захищати від неякісного рерайта зі зміною кожного п’ятого чи четвертого слова (в текстах, написаних так само, буде виявлений високий відсоток збігів з першоджерелом);
також він виявляє просту перестановку слів, фраз і пропозицій місцями; не допоможе і зміна відмінків, часів і інших граматичних категорій слова; не зіграє ролі додавання в вихідне пропозицію нових слів.
Виходить, що це найкраще з того, що можуть запропонувати онлайн сервіси. Безкоштовна онлайн перевірка тексту, реєструватися не потрібно. Працює дуже спритно, після перевірки надає звіт з відсотком унікальності, числом знаків з проблемами і без них.

4) StrikePlagiarism.com – антиплагіатна інтернет-система, яка автоматично перевіряє оригінальність тексту. У системи простий і зручний для користування інтерфейс. Документи можна завантажувати в систему в багатьох популярних форматах (DOC, ODT, TXT, PDF), відсутні обмеження на обсяг документу. Текст порівнюється з ресурсами інтернету та базою даних системи.

5) Antiplagiat.su – Дуже проста і швидка перевірка. Реєструватися не потрібно, але і чекати від сервісу понад інформативності теж не потрібно. Після перевірки, з’являється просте вікно в якому показаний ваш текст і його унікальність. До речі, перевіряти можна і текст, і текстові файли.

6) PlagiarismCheck – розроблена в 2011 році і з тих пір обслуговувала понад 77 000 користувачів з 72 країн світу.

7) Copyscape – відмінний сервіс для перевірки як російськомовного, так і англомовного контенту. Працює дуже швидко. Однак, просто перевірити щойно написаний текст у вас не вийде – треба ввести посилання на сторінку в мережі, де він розміщений. Дана особливість часом зводить нанівець всі переваги роботи сервісу. Також має обмеження за кількістю перевірок в безкоштовній версії.

8) Pr-cy – без реєстрації не дає повірити текст довжиною більше 1000 символів, часом навіть на правильне введення капчі реагує повідомленням про помилку. Величезний мінус в тому, що сервіс показує тільки доменне ім’я джерела запозичення, а не конкретну сторінку. Загалом юзабіліті на рівні.

9) EduBirdie – безкоштовний інструмент перевірки на плагіат для українських ВУЗів.

10) PlagiarismSearch.com – сервіс для виявлення плагіату, який дозволяє авторам, студентам та викладачам переконатися в оригніальності своїх робіт. Інструмент забезпечує комплексну  перевірку, детальні звіти, підтримує кілька текстових форматів та мов.
Для безкоштовної перевірки є обмеження 300 слів на день для зареєстрованих користувачів.
Крім того на сайті є функція перевірки контенту на вміст штучного інтелекту.

10 корисних сервісів для перевірки англомовних першоджерел на плагіат:

1. http://www.plagtracker.com

2. http://www.scanmyessay.com

3. http://www.plagscan.com/seesources/analyse.php

4. http://plagiarismdetector.net

5. http://sourceforge.net/projects/antiplagiarismc

6. http://www.duplichecker.com

7. http://www.paperrater.com

8. http://plagiarisma.net

9. http://www.plagiarismchecker.com/help-teachers.php

10. http://www.plagium.com



Комментариев нет:

Отправить комментарий